بسم الله الرحمن رحیم

حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام ) می فرماید :

"دوران غیبت دوران آزمون خلق است"

کا فی جلد 1 صفحه 370

بازدید کننده محترم

سلام . خوشحالیم که شما میهمان این پایگاه پژوهشی هستید .

دشمنان قسم خورده دین مبین اسلام و پیروان ضلالت و گمراهی چنانچه مکررا تاریخ گواهی می دهد توسط دولتهای استعماری و اشغالگر در مقابله با ادیان الهی ، خصوصا اسلام ناب محمدی (ص) مستمرا در حال توطئه بوده و از طریق اقدامات سخت افزاری ، جنگ افروزی و نرم؛ تولید ، پشتیبانی و توسعه فرق انحرافی و ضاله ، هزینه های زیادی را متحمل شده اند . که شاید بتوانند ذره ای در اعتقادات مردم مسلمان تشکیک ایجاد نموده و وحدت امت مسلمان را مورد حمله قرار دهند . این درماندگان و تهی مغزان در طول تاریخ از افشای چهره واقعی خود در هراس بوده اند . پایگاه اینتر نتی بهائیت در ایران تلاش دارد با استفاده از تالیفات دانشمندان و نویسنده گان متعهد از یکسو و تالیفات و دست نوشته های فریب خوردگانی که متبریان از فرقه ضاله بهائیت میباشند ، از سوئی دیگر و همچنین مستندات تاریخی ، چهره واقعی از فرقه ضاله بهائیت را به افکار عمومی ارائه نماید.

این پایگاه از همکاری سایر تلاشگران در این عرصه به گرمی استقبال کرده و امید دارد با تعامل سازنده بتواند منعکس کننده این تلاشها در جهت عقیم گذاردن شبیخون فرهنگی دشمنان اسلام عزیز باشد .

 

مدیریت پایگاه بهائیت در ایران

www.bahaismiran.com

www.bahaismiran.net

 

 

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی